Zdraví

Svítidla od české společnosti Bomma

Milujete ryzí kvalitu a poctivou českou výrobu? Ve východních Čechách se nachází společnost, která denně produkuje 6 tun rafinovaného čistého krystalu. Tento tradiční český závod zbořil všechny dosavadní mýty a tradice o tom, že co je tradiční, je nejlepší a nejdokonalejší. Společnost se začala ubírat novým směrem, inovativním a moderním. Dostali se velice rychle na dynamickou úroveň a nechtějí přestat inovovat, zdokonalovat a vyrábět další a další specifické produkty.

lampa

Tradiční sklářské řemeslo tím však nezaniká, ale naopak dostává úplně nový rozměr, úplně jiné a nové chápání. Jenom získáváním lepších zkušeností se můžeme zdokonalovat. Zárukou kvalitních poctivých českých tradic je jejich bohatá zkušenost a vynikající dovednosti mistrů sklářů. Značka Bomma v dnešní době nastavuje ty nejvyšší standardy v oblasti sklářství. V této společnosti pracují mistři v oboru doplněni o dalších asi 300 nadšenců. Pracoviště je zcela nové a ultramoderní. Výrobní závod tím posouvá dosavadní vlastní i veškeré ostatní, známé technologie dopředu. Dokonalé vybavení, špičkové technologie to vše umožňuje, aby byl celý závod připraven na jakékoliv nové výzvy. Technologie mají přizpůsobené na míru. Jenom tak mohou dosáhnout nejlepších výsledků a kýženého efektu. Tavení, měření to vše řemeslníci provádí každý den. Díky tomuto výrobnímu procesu dosáhnout maximálního efektu při dokončování a manuální práci.

Prestiž, profesionální přístup a nejvyšší možná kvalita výrobků

  • Česká značka Bomma představuje to nejlepší v oblasti českého sklářství. Skloubili moderní technologie, špičkové dovednosti, prestiž a nejvyšší možnou kvalitu. Vyrábí precizní, originální výrobky.

osvětlení
Svítidla v nejvyšší kvalitě od nejprestižnější značky.

  • Nepodceňujte svítidla i ty mohou přinést do vaší kanceláře, domova nebo na výstavy světlo, jaké jste nikde jinde neměli šanci poznat. Svítidla jsou vyráběná manuálním způsobem, avšak za použití nejmodernější technologie. Špičková profesionalita mistrů a dlouholeté zkušenosti, to vše napomáhá k tomu, aby tato značka stále zachovala tradiční české řemeslo, avšak v podobě, jaké bychom ji nečekali, jako luxusní, moderní, inovativní, prestižní a naprosto dokonalé výrobky.