Služby

Odcizení ve vztahu, problémy a neshody

Někdo Vám řekne, že vztahy jsou komplikované a hrozně složité. Jenomže jiný člověk Vám může říct, že to není vůbec složité a komplikované, že si to lidé jenom vymýšlí, aby zastínili své vlastní chyby a svou špatnou povahu nebo problémy.

Pravdou zůstává, že každý vztah se vyvíjí. Na začátku je to všechno krásné, jsme zamilovaní, toho druhého vidíme přes růžové brýle a vysníme si ho tak, jak bychom my chtěli. Jenomže po pár letech se může ukázat pravda, růžové brýle sundáme nebo nám spadnou a my vidíme konečně realitu. Ustojí to Váš vztah? Kdo Vám může pomoci?

Proto je zde manželská poradna praha http://drahomirasinova.cz/manzelska-poradna-praha.php.

muž v objetí s žebou

Zamilovanost je sice krásná, ale víme, že dlouho nevydrží, naopak láska, ta by měla být v uvozovkách navždy. Zamilovaní jsme jen chvíli na začátku vztahu, pak už by právě zamilovanost měla přejít v lásku. A pak začínají teprve ty pravé problémy. Láska je sice hezká věc, ale každý máme svou hlavu a své vlastní názory, které dáváme jasně najevo. Tomu druhému se to nemusí líbit a už je oheň na střeše.

Došla Vaše láska až tak daleko, že jste manželé? Hrozí Vám rozvod? Chcete to ještě napravit? Ani nevíte, jak se to stalo nebo co se vlastně stalo, že to najednou přestalo fungovat? Nebo řešíte nevěru, nedůvěru nebo jen drobné každodenní neshody? Ať už se jedná o velice závažná témata nebo pouze o nějaké drobnosti, vždy se můžete přijít svěřit odborníkovi. Společnými silami pak jistě najdete vhodné řešení této situace. Nic nemusí být ztraceno, spousta věcí se dá napravit.

muž a žena na louc

Svěřit se do rukou profesionála neznamená, že byste si snad neuměli poradit sami, neznamená to ani slabost, ba právě naopak, na to potřebujete velkou důvěru sami v sebe. Jestliže člověk chce, mnoho věcí se dá napravit, mnohdy stačí, když si o tom lidé rozumně promluví, ale věřte, že to doma nejde. Tam se budete cítit bezpečně a zároveň od toho druhého ohroženě, když na Vás vystartuje a to není to správné řešení. Udělejte si raději čas a přijďte na sezení.