Nákupy

Hubněte snadněji a zdravěji

Snažíte se již delší dobu shodit přebytečné kilogramy Vaší osobní váhy? Pořád se to nedaří nebo se stále potkáváte s neúspěchem? Už hodně krát jste začali, shodili kilo, dvě nebo pět a neměli sílu pokračovat, protože Vás to vyčerpalo? Nebo jste se následně setkali s jo-jo efektem? Takových případů jsou tisíce. Nedokážeme to změnit, všechny negativní zkušenosti nevrátíme zpátky, ale můžeme poskytnout nový pohled na hubnutí, pomocí zdravého jídelníčku.

mufin

Předem připravená jídla, která snadno a velice rychle připravíte, žádné hladovění, ani žádné dlouhé hodiny v posilovně.

Chcete shodit za pomocí zdravého jídelníčku? V tom případě pomůže bílkovinová dieta.

Svaly zůstanou zachovány, zbavíte se přebytečného tuku a navíc si jídla nemusíte ani složitě připravovat. Nebudete dlouhé hodiny a hodiny trávit u sporáku. Jídla si zakoupíte již předpřipravená. Jen tak máte jistotu, že obsahují všechny potřebné živiny, vitamíny a další důležité prvky, zejména proteiny a bílkoviny, které potřebujete ke ketóze, čili k hubnutí.

jídlo a koktejl

Ketóza je pro tělo přirozený stav. Navodí se tehdy, pokud budete jíst více bílkovin a proteinů a ve velké míře omezíte sacharidy a cukry. Díky ní se začnou tuky spotřebovávat, a díky vysokému příjmu proteinů zůstanou svaly zachovány, což je dalším velkým přínosem pro naše tělo a zdraví.

Pokrmy jsou chutné a především zdravé. Jídla si snadno a velice jednoduše připravíte. Existuje již celá řada zajímavých receptů v případě, že byste chtěli začít i experimentovat, jinak si můžete objednat jídla na několik týdnů dopředu. Snídaně, obědy i večeře, o nic nepřijdete, k tomu nějaké svačinky, takže hlad rozhodně mít nebudete. Přísun všech živin, vitamínů a potřebných látek je zaručen, takže se nebudete cítit vyčerpaní, ale plní energie. Už se zbytečně netýrejte hlady, to za to nestojí, vyzkoušejte metodu, která je prověřená z lékařského hlediska