Služby

Není to žádná ostuda

Jednou z oblíbených zábav bulvárních novinářů jsou spekulace o tom, která herečka či zpěvačka si nechala udělat nová prsa, nos, pozadí nebo podstoupila liposukci. Většinou následuje spravedlivé rozhořčení nad tím, že dotyčná se nedokáže srovnat s tokem času, a moralizování o kráse přirozeného stárnutí. Obviněná to většinou vehementně popírá, a přidá svůj zaručený tip na věčné mládí- Proč ale vlastně? Opravdu je něco špatně na tom, když si někdo nechá tu část těla, se kterou není spokojen, chirurgicky vylepšit?
doktoři u operace
Někteří argumentují tím, že plastické operace jsou pouze odpovědí na tlak naší společnosti na to, abychom všichni vypadali stejně. Dodávají, že pokud si někdo nechá něco přeoperovat, tak je to pouze proto, že se nemají rádi tací, jací jsou. Dodávají, že oni by pod nůž rozhodně nikdy nešli, a že pokud se někdo dobrovolně tomu riziku vystavuje, je to blázen. Samozřejmě, bylo by krásné, kdyby každý byl spokojený přesně s tím, jak ho matka příroda stvořila. Pokud ale někomu ta jedna část jeho těla vadí tak moc, že nedokáže vidět to ostatní, pak může být přiměřený zákrok snadnou cestou, jak navrátit sebevědomí i radost ze života.
 chirurgické nástroje
Dnešní plastická chirurgie rozhodně není nějaká řezničina, kterou by vykonávali zneuznaní doktoři někde ve sklepě. Naopak, jedná se o certifikované profesionály s dlouholetou praxí, často z těch nejprestižnějších lékařských pracovišť, kteří se pouze po dlouhých letech v jedné práci rozhodli zkusit něco nového. Kliniky estetické medicíny jsou čistá, světlá místa s nejmodernějším vybavením, a prostory i přístroje svou úrovní často převyšují ty, na které narazíte v nemocnicích. Těm, kdo se do zákroku rozhodnou jít, je poskytnuta plná péče před, během i po operaci, a lékař s klientem celou záležitost rozebere do posledního detailu, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti. Výsledek, dobře provedený, je k nerozeznání od díla matky přírody, a nová sebedůvěra znamená lepší život pro klienta.