Zdraví

Lepší by byla možná náhrada viagry

Sbližování dvou lidí většinou končí sexem, to je vcelku přirozené a také logické. Co je ale nejdůležitější, aby všechno klaplo přesně podle našich přání a touhy, to je, abychom se cítili bezpečně a uvolněně. Každá pochybnost, strach nebo stres dokážou udělat pěknou paseku v našich myšlenkách a také se to pak projeví v samotném aktu. Nic méně všichni toužíme po nekomplikovaném a vzrušujícím sexu. Ovšem stačí nějaká nemoc nebo párkrát nepovedený sex a najednou se nic nedaří jako dřív. Tělo by sice žádalo, chtělo a toužilo, ale to je málo, když nedojde ke ztopoření údu. Podívat se realitě do očí je dost silná odvaha. Ještě je tu naděje a to je náhrada viagry, než se rozhodnete s barvou ven a k lékaři.

milování

Mnohdy pomůže změna

Tvrdí se, že v létě máme daleko větší chuť na sex, než v jiných měsících. Ale přece nefungujeme jako medvědi, kteří se na jaře probudí a v zimě uloží ke spánku. Naše vnitřní biochemie pomáhá navodit určitý druh podmínek, které mohou jen erotice prospět, anebo zase opačně ji brzdit. Hormony jsou sice důležité, ale rozhodně náš sexuální život neřídí a ani nebudou. To že se v létě více můžeme milovat, má totiž možná daleko hlubší kontext. Během těchto měsíců trávíme na dovolených, jsme daleko více v pohodě a klidu, žádné pracovní starosti a ani stres. Odjíždíme na dovolené a jsme rozhodnuti si čas volna užít. Mnohdy zde je velký blok a díky těmto změnám se začne dařit. Bohužel mnohdy za tím stojí silnější protivník a to jsou léky a nemoc, které mají vedlejší účinek, tady to bude chtít jiný přístup.

láska

Sex není jen o spojení

Důležité je neusnout na vavřínech. Je stále co zdokonalovat a vymýšlet něco nového i v této oblasti. Není to jen o tom, lehká předehra, zasunout, pár pohybů a vyvrcholení, potom dobrou noc. Sex je něco daleko víc, splynutí obou dvou, hrátky, měnění a zkoušení polohy, masáže, hlazení, laskání a mnoho dalšího. Není nic zakázaného ani nařízeného, je to jen a jen na partnerech, kteří si určí svá pravidla, aby si tyto chvilky co nejvíce užili.