Online

Co vlastně znamená pojem hypotéka bez registrů?

Hypotéka bez registrů, to je název, který slýcháme skoro denně. Poměrně běžný název, pod kterým si toho však moc nepředstavíme, maximálně fakt, že se nenahlíží do registrů, což ale není tak úplně pravda. Lepším vysvětlením je, že se díváme do registrů dlužníků, ale mnoho záznamů tolerujeme a proto není problém, abyste peníze získali. Drobné záznamy zcela přehlížíme a kvůli nim vám nebudeme dělat dusno.

peníze na účtu

Hypotéky bez registrů nejsou spotřebitelské úvěry. Jejich existence je podmíněna podnikáním. Nejsou proto vhodné pro obyčejné občany.
Naopak skvěle se hodí pro podnikatele a firmy, kteří tyto peníze použijí za účelem podnikání. Finance z úvěru se tedy musí vždy použít do podnikání dané osoby nebo firmy https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.
ü V těchto případech tedy můžeme nahlídnout do registrů dlužníků a to do bankovních typů nebo nebankovních. Pokud zde máte nějaké opožděné platby nebo jiné drobné záznamy, nemusí tyto problémy být překážkou pro získání úvěru.
ü A má to ještě jednu výhodu. Díky nahlédnutí do registru můžete získat nižší úrokovou sazbu. Velká výhoda pro ty, kteří na svém kontě nemají žádný škraloup, jsou čistí a tak si zaslouží lepší podmínky. Běžně se dává úrok například 6 % p.a. a takovýto zákazník, který má bankovní a nebankovní registry v pořádku může získat jenom 3 % p.a. úrok. V každém případě nám jde o to, abyste stíhali splácet a nedostávali se do složitých finančních situací.

mince a domečky

Hypotéku bez registrů si tedy nemohou vzít obyčejní spotřebitelé

Jaký finanční produkt si však vzít mohou?

Pokud jste spotřebitelé či klienti, kteří nevyužijí peníze k podnikání, můžeme vám poskytnout jiné možnosti, jak získat peníze. Pro vás je zde připravená nebankovní hypotéka. Zde se nahlíží do registru dlužníků, ale záznamy se dají tolerovat.
ü Ptáte se, k čemu jsou tedy tyto informace dobré, když stejně peníze můžete dostat, i když záznam máte? Proč tedy nahlížíme do registru? Je to z toho důvodu, že podle drobných záznamů zjistíme, jak nastavit výši úvěru v závislosti na vašich příjmech. Nechceme, abyste se dostali do dluhové pasti, a proto musíme být obezřetní při tomto postupování. Z obou stran si přeci přejeme, abyste mohli normálně splácet a neměli výrazné životní finanční problémy.