Online

Typy profilovek na seznamkách

Možnosti navazování milostných a intimních styků jsou v dnešní době velice rozmanité. Mnozí vyhledávají vhodné protějšky v barech, v kavárnách, ale také jsou velice oblíbené internetové seznamky. Jednou z nich je například Tinder – mobilní aplikace, co vyhledává muže a ženy ve vaší blízkosti díky technologii lokace GPS. Ačkoliv se na těchto seznamkách objeví i zajímaví lidé, jsou zde i tací, jejichž profilová fotka vám o nich řekne vše, co potřebujete o daném člověku vědět. Počítejte s tím, že mnoho fotografií nebude moc půvabných a slušných. Připravte se. Jaké typy fotek můžete na online seznamkách nalézt?

restaurace plná lidí

1. Pan „psí ksicht“

Známý filtr, který z každého selfie udělá pejska s vypláznutým jazykem. Pohled na kluka nebo holku, jenž má psí uši, čumák a jazyk je velice vzrušivý a téměř každého určitě oslní. Tedy za předpokladu, že jste na míšence člověka se psem.

žena na seznamce

2. Pejsánci

Kluci si evidentně myslí, že sbalí každou holku tím, že si nahraje na svůj profil svou fotku, kde je se svým domácím mazlíčkem – psem. Jasně, pohled na štěně, které se tulí k svému páníčkovi je velice roztomilý. Nebo ještě lepší je, když si udělají profesionální fotku, kde se k sobě chovají jako nejlepší přátelé. No tak, holky, napište mu! Ve vašem potencionálním vztahu byste byli tři – ty, tvůj přítel a jeho nejlepší kámoš, pes. Co víc si přát?

 

3. Nahota everywhere

Nikdy nepochopím, proč holka nebo kluk pošle jako svou první zprávu obrázek svého přirození, a to bez pozdravu. To se jako snažíte o co? Kluci si zvyšují ego a holky ukazují, jak ji mají příjemně hladkou? Páni, to je tak od vás pozorné! Jakékoliv pravidla o bezpečném užívání internetu nyní letí z okna. Bravo!

homosexuální pár

4. Kde je profilovka?

Tento druh lidí nevyžaduje žádný komentář. Prostě jsou zde lidé, kteří se stydí za svou tvář, bojí se, že by je identifikovalo jejich okolí a na těchto stránkách a aplikacích vystupují zcela anonymně. V případě setkání sází na jistotu.

 

5. Z toho jsou cítit filtry

Ve zkratce jde o tzv. „profesionální fotografie“, jenž byly pořízení rukou „zkušeného“ fotografa, tedy jejich kámoše, pozadí je příroda, postava civí do neznáma a v závěru to bylo celé upraveno tisíci filtry, co daly výsledné fotce ještě větší nádech „přirozenosti“. Jo, jasně!

 

6. „Nehledám nikoho, mám přítelkyni.“

Když uvidíte profil, kde je uvedeno, že onen chlapec nehledá nikoho, neboť má už holku, začnete umírat smíchy. To vám garantuji. „Haha, tak proč máš profil na Tinderu, když nikoho nechceš?“ – klasická otázka, kterou mu napíšete, nebo který si položí váš vnitřní hlas. Tihle lidé jsou, dle mého názoru, padlí na hlavu.

 

7. Kdo jsi ty?

Projíždíte si jeden profil za druhým a naleznete něco, na čem se rozhodně zaseknete – fotku, kde je více lidí. Jako tenhle kluk je fakt hezký, ale ten vedle něj nic moc. Komu vlastně patří tenhle profil? Tomu hezounovi nebo té obludě? Fotky, kde je více lidí jsou nejvíc matoucí. Nikdy nevíte, s kým si vlastně píšete, pokud vám váš úlovek nepošle něco, kde je sám a kde je mu vidět do tváře.