Služby

Domácí kadeřnictví

Možná, že i Vy se někdy dostanete do situace, kdy Vám tradiční kadeřnictví nebude z nějakého důvodu vyhovovat. Pro tyto případy existují kadeřníci-podnikatelé, kteří jsou ochotni a schopni přijít až k Vám domů a vykonat, co je potřeba.
kadeřnice stříhající muže
Obrovskou výhodou je jejich časová flexibilita, nemají přesnou otevírací dobu jako v salónu. Někteří pracují dokonce o víkendech. Objednávání ke speciálnímu kadeřníkovi či kadeřnici probíhá většinou telefonicky nebo přes facebookovou stránku. Tak jako v klasickém kadeřnictví, i tady nadiktujete své jméno a pak spolu s kadeřníkem hledáte vhodný termín. Kadeřník-podnikatel je rád, že voláte, a pokusí se Vám vyjít co nejvíce vstříc.
detail na stříhání mikáda
Někteří vlasoví stylisté nabízejí také možnost ostříhat Vás u nich doma, abyste Vy nemuseli po návštěvě uklízet či umývat podlahu. Říkáte si, že to není žádná výhoda? Opak je pravdou. Cena této služby je totiž vždy nižší, než v jakémkoli salónu. Z kadeřnických služeb se totiž odečtou náklady jinak potřebné na pronájem.
Další výhodou domácího kadeřníka je větší volnost ve výběru kosmetických přípravků. Většinou Vám není vnucena konkrétní značka, v mnoha případech si můžete sami koupit například barvu v drogerii, nebo použít vlastní šampon. Pokud si však budete přát, kadeřník Vám s výběrem jistě poradí.

Záchrana pro maminky

Ne všechny děti se dají ostříhat v klidu. Stát ztrápeně u svého ječícího potomka a pozorovat nepřívětivé reakce ostatních zákazníků salónu opravdu není nic příjemného. Pro některé matky je kadeřník do domu přímo darem z nebes. Nejenže se stříhání obejde bez trapasu, zvolením této alternativy je dítě méně stresované a klidnější. Stříhá se totiž ve své přirozeném prostředí, může s hrát s hračkami nebo se dívat na pohádky.
kadeřnice stříhající dítě

Vstříc krásnému stáří

Pro důchodce či těžce nemocné lidi, kteří nemají sílu dopravit se do klasického kadeřnictví, je podnikající vlasový stylista rovněž dobrou volbou. Nemusejí si složitě domlouvat odvoz a ani zbytečně dlouho šetřit. Navíc se nemusejí bát si říct například o masáž hlavy, protože za sebou nemají frontu dalších zákazníků, která by je znervózňovala.

Přesně a rychle

Kadeřník do domu se vyplatí i lidem, jimž nedělají dobře zdlouhavé procedury, nebo mají obecně málo času. Pokud mezi ně patříte, můžete narovinu říct, že chcete jen ostříhat nebo nabarvit a Vaše přání bude vyslyšeno. Nebudete tak platit za zbytečnosti, které nechcete.