Finance

Televize do ložnice nepatří

Je to potíž, viďte? Když jednou za čas televize vysílá v pozdních nočních hodinách, třeba lukrativní sportovní utkání, nebo pokerovou tour, tak to prostě vidět musíte! Jenže po celém dlouhém dnu se uvelebte pohodlně na pár hodin, kdy tělo jen těžko odolává únavě, na sedačku, která je pohodlná jen do skončení hlavního vysílacího času! Potom už hledáte jen polohu, jak přežít. Ale když to vysílání je tak zajímavé! Inu, jste odsouzen ke spánku na nyní tak nepohodlné sedačce! Kdyby to ale byla pohovka rozkládací! To by byla jiná bašta!byt

Víte, že tyto situace můžete vyřešit jednoduše?

Ne! S televizí do ložnice vůbec nepočítejte! Ani na to snad nepomyslete! To by Vám manželka dala! Jak by se jí asi usínalo, kdybyste zajásal při každém dobrém sportovním zákroku našeho národního mužstva! I když by jich bylo poněkud méně, stačilo by to na to, abyste byl i s televizí z ložnice okamžitě vykázán!

A kromě toho, televize není pro lidský organismus vhodná, zvláště v době spravedlivého spánku. A to je vědecky potvrzeno!

Zato s rozkládací pohovkou určitě pochodíte. To bude i manželka spokojená! A víte, proč?

1. Současná sedací souprava má docela odslouženo. Už je to hezká řádka let, co jste si ji pořizovali. Takže manželka určitě přivítá koupi nové.

2. Že hodláte pořídit skvělou rozkládací pohovku, tak proti tomu manželka také nebude. Nemyslete si, že bude šťastná proto, že se Vy vyspíte bez bolení těla po probuzení. Ale určitě pomýšlí na syna, který s rodinou vždy přespává na nafukovacích matracích. Nyní už využije nového místa k přespání, které mu rozkládací prostor pohovky poskytne!sedačka

Takže by rozhodně nebylo na škodu, kdybyste se ujal velení a co nejdříve se pustil do hledání té nejvhodnější pohovky rozkládací, abyste ji mohl brzy vyzkoušet. Nezapomeňte na to, že tyto pohovky mívají i úložný prostor, do kterého si můžete uložit deku i polštář. To abyste nerušil spánek své ženy v ložnici, až se budete sápat po své dece a polštáři z ložnice.