Zdraví

Pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte

Už od narození Vašeho miminka se snažíte o jeho zdravý vývoj. Je důležité rozvíjet jeho intelekt už v tak raném věku. V tomto věku se toho lidé vlastně naučí nejvíce za celý svůj život. Pro zdravý rozvoj a vývoj dítěte jsou důležité podněty, které jej zaujmou. Už v prvních týdnech života zajímají děti různé barvy, tvary a zvuky. V dalších měsících už začíná vnímat stále více a více.
dětské počítadlo
Spousta lidí si myslí, že hračky jsou jen k zabavení a pobavení dítěte, ale tak tomu být nemusí, pokud svým ratolestem pořídíte tak zvané interaktivní hračky, které právě pomáhají s jejich správným vývojem.
Jednou z takových hraček je právě labyrint motorický tvary, který pomáhá dětem s jemnější motorikou. Nejenže je zaujme svým tvarem a také samozřejmě jasnými barvami v mnoha různých odstínech, ale hlavně tím, že jste před ně postavili převeliký důležitý úkol, který musí vyřešit. Musí přece nějak dostat tu žlutou kostku na druhou stranu a z druhé strany přece musí jít nějak přesunout ten modrý korálek a co tahle červená kytička? Tu přesuneme kam? Tato interaktivní hračka nejenže Vaše dítě zabaví, ale jak již bylo řečeno, také je mnohému přiučí.
dřevěné hračky
Motorických labyrintů existuje opravdu velká spousta druhů, tvarů a také velikostí a obtížností. Stačí si jen vybrat. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva dokonale ošetřeného a hlavně odolného, protože víme, že musí být připraveno i na pády ze stolů. Jde o hračky, se kterými si vyhraje nejen Vaše dítě, ale také ještě i jeho děti. Všechny jsou navrženy tak, aby dítě od první chvíle, kdy na něj pohlédne, zaujaly a aby si s nimi chtělo hrát. Provlékání korálků v drátěném bludišti může být zábavou i pro Vás. Pomozte svému malému objeviteli a mějte radost z každého jeho úspěchu. Uvidíte, že si při hraní užijete spoustu společné zábavy. Jen si přijďte vybrat.