Nákupy

Na co všechno máte nárok při dopravní nehodě

Život není peříčko a občas se stávají i nehody. Někdo má takové štěstí, že životem doslova proplouvá a druhému se lepí smůla na paty. Proč, to nevíme, ale víme, jak vám pomoci v případě, že se potkáte s dopravní nehodou. Jestliže nejste viníkem, dokážeme vám poradit, jaké budete mít nároky na odškodnění a kde o ně požádat a jaké jsou lhůty, aby nedošlo k promlčení vaší pohledávky.

karambol auto

Někdy se nepříjemnosti jen nabalují, a to, když pojišťovna rozporuje pojistné plnění a odmítá ho vyplatit anebo ho vyplatí, ale v poměrně nízkých částkách. Abyste věděli, co vás může čekat, kontaktujte naši bezplatnou občanskou poradnu, kde vám podáme obecné poradenství po dopravní nehodě https://www.poradnaodskodneni.cz/page/443-poradenstvi-po-dopravni-nehode, a to zcela zdarma. Máme pro vás připraveny i odpovědi na vaše obecné dotazy, které zodpovídáme v rámci konzultace zdarma. Pokud vyhodnocení vašich poměrů už ale vyžaduje odborný pohled advokáta, i toto vám umíme zajistit a do čtyřiceti osmi hodin vám zašleme jeho vyjádření. Samozřejmě po vámi doložených podrobnostech. Odborná pojednání advokátů bezplatně vyřídíme pouze v případě újmy na zdraví a jestliže se bude jednat o jiný případ, dohodneme s vámi individuální podmínky spolupráce a nutného právního zastoupení. Neodmítejte tuto pomoc, protože pokud se neorientujete ve složitosti zákonů a právních kliček, ztratíte spoustu času, který můžete investovat mnohem hospodárněji.

člověk neví

Dopravní nehody se bohužel stávají, a to mnohem častěji, než bychom si přáli. A když už k nim dojde, a zjistíte problémy v plnění pojistných podmínek, kontaktujte bezplatnou poradnu, kde vám umíme nejen naslouchat, ale hlavně i poradit, na co máte vůbec nárok a jaká další plnění existují a vy se k nim můžete s naší pomoci propracovat. Nenechávejte nic náhodě a oslovte profesionály.