Nákupy

Lasergame Praha 9 – místo, kde to žije adrenalinem


Volné dny sebou přinášejí také touhu zažít něco neobvyklé, zábavné, jednoduše nenudit se. Je to také vhodný čas na trávení chvil s rodinou či přáteli a dokonce i na stmelování školních či pracovních kolektivů. Proto to chce něco, co všechny zvedne ze židle a užijete si společně spoustu zábavy a dobré nálady.
A právě tyto požadavky a představy vám dokonalým způsobem splní lasergame Praha 9.

billboard-right(1)

Skvělá zábava, které v posledních letech podléhá stále více lidí a to nejen dětí, ale hlavně dospělých. Aréna, kde se reálný svět vymění za zcela jiný a plný dokonalých efektů a adrenalinu, který si užijete díky vybavení jako je vesta počítající zásahy a tedy i zbytek vašich životů a laserovou pistoli.

Na rozdíl od jiných obdobných her jako je paintball či airsoft se nemusíte obávat bolesti a štípanců ani žádných zranění, protože střílení laserem nebolí a neohrožuje na zdraví. Zcela bezbolestná zábava, kterou si vychutnáte od začátku až do konce.

Dvě různé arény a více možností her

Na místě si tak můžete vybrat z dvou arén, které jsou zařízené každá v jiném stylu a k tomu z několika her, které jsou nastavené pro začátečníky i pokročilé. Hra, která nahrazuje právě tu, kterou můžete znát z vašich počítačových her. Najednou se ocitnete v jejím reálném provedení.

Aztec (1)

Vytvoříte svoje týmy a budete se snažit odstranit laserovými střelami svoje soupeře, kteří se budou snažit o to samé. Nejen, že zažijete pořádné chvíle napětí a adrenalinu, ale také legrace. Bez smíchu se to prostě neobejde.
Uvidíte svoje rodinné příslušníky, přátele či spolužáky a kolegy ve zcela jiném světle a situaci a někdo kdo se zdál celou dobu morous či namyšlený se změní v perfektního parťáka, který je pro každou legraci.
Kromě toho, že tady můžete stmelit kolektiv, rodinu i přátele, tak můžete v tomto stylu uspořádat i narozeninovou oslavu, na kterou oslavenec jen tak nezapomene.