Nákupy

Zimní oblečení

V zimním období je důležité mít oblečení, ve kterém nám bude i přes tuhé mrazy stále příjemně, a proto si dnes řekneme podle čeho a jak vybrat.

Zimní oblečení

Mikina

Pro dosažení dobrých výsledků je zapotřebí oblečení na sebe vrstvit, jinak je úspěch minimální. Pokud budete mít bundu za tisíce korun, ale pod ní jen například lehké tričko, tak je Vám taková bunda k ničemu. Takže musíme mít takzvanou druhou, což je zároveň většinou prostřední vrstva. Tou je mikina, ovšem těch je nespočet druhů, takže si ji pojďme trochu přiblížit. Hodně při nákupu záleží na Vašem využití.

černá mikina

Pro klasické procházky postačí i levnější kusy, ovšem pro zimní sporty je opravdu důležitá tepelná izolace. Pokud takový výrobek zkombinujme s funkčním syntetickým tričkem a následně nepromokavou bundou, ta Vás nezastaví ani ta největší chumelenice. U mikin je dobré rozlišovat materiály. Často se volí syntetika, jenž zahřeje a dobře větrá. Druhou možností jsou přírodní materiály, přičemž cena je o něco vyšší, ale jsou určeny do ještě horších zimních podmínek. Dále je už je výběr jen podle využití a aktivit.

Čepice

Při chladném období je potřeba mít v teple i uši s hlavou, protože díky čepici nám bude mnohem větší teplo. U dnešních čepic je i elegantní design, takže se nemusíte bát, že v nich nebudete vypadat dobře. Dokonce se zalíbí mladistvým, jenž tento kus oblečení nechtějí nosit ani ve velké zimě. Čepice craft https://www.c-store.cz/craft/eshop/61-1-RUN-BEH/823-2-DOPLNKY splní nad míru veškerá Vaše očekávání.

černá čepice

Na výběr je v řádu desítek druhů, přičemž ty mají spoustu barevných provedení a velikostí. Vypadají naprosto skvěle, takže při jejich nošení se budete cítit mnohem více sebevědomě. Díky speciálnímu složení materiálů, kde většinou nechybí ani velice oblíbená Merino bavlna, jenž zahřeje opravdu dokonale se čepice nosí naprosto pohodlně. Stačí se podívat na e-shop, protože zde si vybere opravdu každý bez rozdílu věku či pohlaví. Na výběr sportovní typy, pro normální nošení a kombinované, jenž se hodí opravdu pro každou příležitost.