Nákupy

Žádné další návštěvy koupaliště


Návštěvy bazénů a vodních atrakcí patří bezpochyby mezi nejoblíbenější letní radovánky. Koupat se do bazénů i do přírodních nádrží chodí spousta lidí. Příjemně studená voda dokáže zchladit rychleji a lépe než zmrzlina. Ostatně, se zmrzlinami a dalšími ledovými pochutinami by se mělo zacházet opatrně, protože i v létě se plní ordinace nemocnými lidmi. Proto je lepší chodit plavat, ale málokomu se chce trávit spoustu času ve frontách. I to je důvod, proč si tolik lidí pořídilo vlastní bazén.

bazén voda

Kdo bydlí v domě s pozemkem, má tu výhodu, že si může pořídit bazén. Existují dva typy bazénů

– zapuštěné
– na povrch pozemku

Zapuštěné bazény jsou velmi populární, protože se vsadí do předem připravené jámy. Díky tomu budete mít povrch vaší zahrady nebo terasy naprosto nedotčený jakýmkoliv rušivým prvkem. Jedním z velmi prodávabých bazénů je Nemo 6 x 3 x 1.2m https://www.bazenygluc.cz/nemo-6-x-3-x-1-2m-kompletni-set.html, který je dostatečně velký nejen pro pasivní odpočinek, ale i pro aktivní radovánky. Užívat si v něm můžete nejen plavání, ale i míčové hry.

Všechny bazény je možné užívat celou sezonu. Někteří zákazníci si bazény usazují sami, ale někdo si na to netroufne. Pro takové případy máme k dispozici montáž bazénů na klíč, což znamená, že si vyberete bazén, řeknete nám kam ho chcete instalovat, a my se o všechno postaráme. Ke každému bazénu dostanete návod, poučíme vás o údržbě, a také vám doporučíme bazénovou chemii, bez které se rozhodně neobejdete. Užívat koupání si můžete i v těch nejmenších bazénech, protože i ty malé bohatě stačí k domácímu koupání.

bazénový žebřík

Když budete mít doma svůj vlastní bazén, nebudete odkázaní na veřejná koupaliště, která navštěvují hromady lidí. Užívejte si koupání doma v klidu a v soukromí. Na vlastní bazén si velice rychle zvyknete a nebudete muset chodit jinam. Dopřejte si tento luxus a vyberte si svůj bazén za skvělou cenu.