PC

Práce s počítačem


Počítač je věc, bez které se člověk už v dnešní době vůbec neobejde. A to také hlavně kvůli tomu, že se tam člověk zabaví. Že tam člověk hraje na počítači různé hry anebo také počítač využívá do školy anebo také do práce. Bez počítače se mnoho lidí neobejde, a to včetně mě. Já počítač využívám opravdu každý den. Na počítači jsem také pracovala ve škole, když jsem ještě chodila na střední ekonomickou školu. Tam jsme také na počítači dělali různé tabulky. Pracovali jsme s excelem a také s Wordem. Někdy se mi stalo, že jsem samozřejmě něčemu na počítači neporozuměla, takže to potom dopadalo tak, že mi pan učitel všechno vysvětlil.

Mám ráda kvalitní počítače.

Naštěstí jsem ale měla a mám stále skvělou paměť. To znamená, že když mi pan učitel něco vysvětloval, že jsem si to pamatovala, snad už na napořád. I dnes si pamatuji, jak mi učitel všechno vysvětloval. Když jsme měli informatiku a když mi vysvětloval, jak na tabulky a podobně. Pokud by vás zajímalo, jak jsem na tom teď, tak vám řeknou, že s počítačem umím zacházet. Stále mám také dva opravdu kvalitní intenzivní počítačové kurzy, které jsem dělala v Praze. Ještě na jeden počítačový kurz se chystám do Brna, to už bude něco úplně složitého.

Bez počítače se cítím nesvá.

Tam se budu učit pracovat s fotkami. Já si myslím, že lidé, když umí pracovat s fotografiemi, tak si tím potom také mohou vydělávat peníze, proto jsem si řekla, že je nejlepší, když lidé na počítači umí opravdu hodně věcí. Protože v poslední době se hodně cení zkušenosti a vědomosti, které lidé mívají na počítači. Kdyby lidé třeba neměli vůbec žádné zkušenosti s počítačem, tak to bude asi veliký problém. Bylo by to velice složité, protože já dnes už slýchám, že snad i uklízečka anebo někdo podobný musí umět opravdu skvěle na počítači. Nevím, čím to je, ale jednoduše už je to tak dané. Navíc si myslím, že práce s počítačem je prima.