Online

Louis Tomlinson a BBC Breakfast – internet opět kritizuje televizi

Jedná se bývalého člena již neexistující skupiny One Direction. Svůj talent psaní písní začal používat ve své solo kariéře, kterou zahájil v březnu 2019. Díky takovým kampani Two of Us vznikly takové písně jako: Kill My Mind, We Made It a Don´t Let It Break Your Heart. Před několika dny vydal svoje první solo album „Walls”, které propagovat celosvětovými koncerty na až 50 různých místech. Na Spotify zjistíme, že má přes 8 milionů posluchačů a na Instagramu ho sleduje více než 14 milionů lidí. Twitter a jiné sociální sítě
 
Co se stalo s jeho rodinou?
 
Jeho matka dlouhodobě trpěla agresivní formou leukémie a bohužel tento boj v roce 2016 prohrála. Jeho mladší sestra, Felicite, zemřela kvůli předávkování drog, které brala kvůli sužující ji depresi.
 
Louis Tomlinson vs. BBC Breakfast
 
Zpěvák se rozhodl přijít do ranního televizního programu BBC Breakfast, aby mohl zpropagovat svoje nové již dříve zmíněné album „Walls”. Rozhovor vedli Dan Walker a Louise Minchinová. Na začátku všechno se zdálo v pořádku, ale poté následovaly nepříjemné otázky ohledně One Direction a jeho mrtvé matky a sestry. Umělec od začátku říkal, že nechce o těchto věcech mluvit. Přišel do studia jen kvůli svoje solo kariéře, na co žurnalisté očividně zapomněli.
 
Reakce Louise Tomlinsona a internetu
 
Zpěvák se vyjádřil velmi kriticky o vedeném s ním v BBC Breakfast rozhovoru na Twitteru, kde napsal, že již tento ranní pořád nikdy nenavštíví a poděkoval svým fanouškům za obrovskou psychickou podporu. Momentálně mezi nejpopulárnější hashtagy na Twitteru patří #BBCisOverParty a lidé z celého světa kritizují chování obou žurnalistů a celého BBC.Televize a mladší generace
 
Jeden z mnoha případů, kde vidíme moderní boj mezi televizi a internetem. Stará média a generace začínají být neustále kritizovaná již dospělými lidmi, kteří před několika lety by se ještě báli vyjádřit svůj názor. Nejdůležitějším ponaučením je, že televize musí změnit svůj přístup, protože za nějakých 50 let může přijít o valnou část svých diváků.