Nákupy

Jak to udělat, abyste si doma mohli více užívat a méně pracovat?

Jednoduše se zbavte všech nepříjemných činností, které vám jen krátí čas – čas, který byste jinak mohli využít k odpočinku.

Zvláště pokud jde o ženy, tak platí, že většinu dne stráví v zaměstnání a zbytek dne po příchodu domů péčí o domácnost. Takže vlastně celý den pracují a na relaxaci už jim nezbývá žádný čas. A to je špatně! Do práce musí chodit každý, ale stále opakujících se hloupých domácích prací, které vám den co den ukusují vaše volné chvilky je na místě se zbavit. Vždyť většina z nich je tak prostých, že je zvládne každý – dokonce i chytré spotřebiče!

things-2155563_640

Jistě ani vám doma nechybí pračka, myčka, sušička, robotický vysavač, a možná máte doma ještě další šikovné pomocníky. Jenže problém je v tom, že svou práci stále nedělají tak úplně sami a vy je musíte ovládat. A právě tuto práci si nyní můžete chytře ulehčit – vždyť není třeba, abyste byli u toho, když vaše spotřebiče pracují! Ať už jde o libovolný spotřebič ve vaší domácnosti, můžete ho díky moderním technologiím ovládat na dálku!

Ideální způsob, jak začít, a jak si vše vyzkoušet, je pořídit si domů chytré osvětlení philips hue od Lightpark.cz – moderní technologii, která zajistí, že své osvětlení budete ovládat jednoduchým pohybem prstů z libovolného místa na světě.

web-2496193_640

Ať jde o vaše stropní svítidla, stolní lampy anebo bodovky, to vše máte nyní doslova pod palcem. K tomu, abyste někde v domě, a to na zcela libovolném místě, rozsvítili, zhasli anebo ztlumili světlo, vůbec nemusíte vstát ze židle. A navíc je úplně jedno, zda sedíte doma anebo v kanceláři. Kdekoli, kde máte přístup k internetu a chytrou aplikaci po ruce, můžete dávat příkazy spotřebičům ve své domácnosti. A kdekoli a kdykoli ihned jasně uvidíte, jaký je jejich stav. Můžete je ovládat jednotlivě, anebo všechny najednou.

Svou domácnost budete mít pod kontrolou, a to zcela bez práce!

4/5 - (2 votes)