Čím partnerku na Valentýna naštvete?

Svátek svatého Valentýna není pro naši zemi nijak speciální a ani pro ni typický. I přes tuto skutečnost vám žádná žena neodpustí, pokud ho nebudete mít potřebu slavit a prožít s ní den, který bude výjimečný. Dejte si však pozor na chyby, které si nemůžete dovolit udělat, jinak byste tím vaši drahou polovičku – zbytečně jenom naštvali.
radost z kytice

KDYŽ ZAPOMENETE

V případě, že se nezajímáte o to, co momentálně frčí a jaký svátek není dobré vynechat, raději si den svatého Valentýna podškrtněte ve vašem kalendáři. Výmluva, že jste na něho zapomněli nebo dokonce nepokládali za důležité zúčastnit se jeho oslavy, vám u vaší partnerky zcela jistě neprojde. Naopak – koledujete si pouze o to, že budete mít doma dusno a tichou domácnost do doby, než to napravíte.

ŠPATNÝ DÁREK

Jestli jste si vědomi toho, že tento svátek se oslavit jednoduše musí – obzvláště, když jste zadaní, je potřeba vybrat vhodný dárek, kterým vaši partnerku potěšíte. Ten však musí odpovídat tomu, že ji milujete a vyslovit ním i všechno, co pro vás znamená.
Zapomeňte na typy od kamarádů a různá doporučení z internetu. Myslete konkrétně na vaši partnerku a vymyslete pro ni dárek, který opravdu potřebuje a touží mít. Protože díky špatně zvolenému dárku, bude mít celý svátek zamilovaných – zkažený od základů.
bonbony a svíčka

NEBUDETE S NÍ

Ať vás ani nenapadne myšlenka, nebýt s vaší partnerkou v den, kdy si zamilované páry projevují lásku.
Předem se vykašlete na všechny volnočasové aktivity, pracovní povinnosti nebo to, co je přednější pro vás. Každá žena touží po tom, oslavit Valentýna se svým protějškem a užít si romantiku a lásku, která mezi nimi je.
A jestli ji nechcete zbytečně vytočit, rozhodně si to zařiďte tak, že s ní tento den prožijete i za cenu, že obětujete jiné vaše aktivity, které jsou vám přednější. A hlavně jí v žádném případě nedejte najevo, že je to kvůli ní. Tím byste si vůbec nepomohli, protože ženy jsou natolik náročné a citlivé bytosti, že by pro to neměly vůbec pochopení.