Online

Americká hypotéka bez registru je výhodný podnikatelský úvěr

Peníze můžete použít do svého podnikání. Začínáte podnikat? Potřebujete získat nějaké finance? Dostali jste se do dluhů? Nechtějí vám půjčit v bance? Máte jiné finanční problémy? Každé podnikání přináší svá vlastní úskalí. Pokud teprve začínáte, pak vás nechceme samozřejmě hned na startu strašit s neúspěchem nebo bankrotem, ale je spousta podnikatelů, kteří již mají rozjeté své podnikání, ale potřebují větší finanční injekci. Nemusíte chodit do banky, můžete vyzkoušet spolehlivý a profesionální soukromý sektor, jako je naše společnost. Zajistíme výhodný úrok, nízkou sazbu a maximálně výhodné podmínky přímo pro vás.

finance

Americká hypotéka bez registru je podnikatelský úvěr. Mohou si jej sjednat podnikatelé, firmy, OSVČ. Peníze z tohoto úvěru použijete opět do podnikání. Financují se s nimi dluhy a exekuce, faktury po splatnosti, VZP a OSSZ, ale také běžné výdaje nebo můžete nakoupit potřebný majetek, vybavení, materiál. Vlastně cokoliv, co ve firmě potřebujete.

Skutečnost neodpovídá názvu

Skutečnost, že se tento produkt nazývá bez registru, není tak úplně pravdivá. Tento výraz je totiž hojně vyhledávaný, a proto se zde nachází finanční možnost pro podnikatele, jak získat peníze, ale do seznamů dlužníků se nahlíží. Nahlíží do něj i banky, proto vám možná nechtějí půjčit peníze. S vaším souhlasem do něj také nahlédneme, ale ne proto, abychom vám peníze nepůjčili, ale proto, abychom si ověřili, jestli budete schopni do budoucna splácet měsíční splátky. Pokud jste v dluzích, rádi je vyplatíme nebo vám jiným způsobem pomůžeme z finančních nesnází.

kanceláíř

Pokud shledáme, že záznam nemáte, pak získáte ještě lepší úrokovou sazbu. To se rozhodně vyplatí. Standardně se poskytuje úroková sazba od 6 % p.a., ale pro klienty bez záznamu, nebo pouze s drobností, máme připravenou úrokovou sazbu již od 3 % p.a.
A jaké jsou podmínky?

  1. Doba splatnosti 1–30 let.
  2. Až 70 % z odhadu nemovitosti.
  3. Žádné poplatky předem.
  4. Nízká úroková sazba.
  5. Měsíční splátka, která se vám přizpůsobí.